Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2580859 kartus)

Neprisijungęs cosmo

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2753
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #8900: 2011 Liepos 21, 15:18:52 »
Klubieciai, gal kas yra susidures su tvirtinimu dviraciui ant masinos - Audi Coupe B3? Esme kad noreciau kabinti ant bagazines duru, nes kablio neturiu, ant stogo irgi niekaip. Is vienos firmos parase kad ant Audi COupe B3 tik ant kablio imanoma, Ar tikrai taip liudnai? Aciu
Turiu tokio tipo Thule originalia, galima 3 dviracius vezti , saviems skolinu uz  stipresnio gerimo buteli :)
Papildomos salygos:pasiemi pats, grazini taip pat pats .

aciu zmogau uz pasiulyma, bet kadangi velika daznai tampau is miesto i miesta noriu nusava turet, tik vat ar pavyks parinkti ant saviskes

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551421 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138022 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2156709 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss