Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2575474 kartus)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 19792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #8875: 2011 Liepos 20, 16:23:36 »
Malonu, kai kitos automobiliu markes lygiuojasi i Audi  (aa) (y)

Manau kad variklius turim identiskus nebent pas Tave pacipuotas :) o vat vaziuokle man nepatinka ... idetos raudonos spyruokles, prispoleriuota biski... reikes siek tiek kelt kad nosim neraust zemes...
Apie situos variklius as jau turiu savo nuomone  :D iki menulio su tokiu nenuvaziuosi  :-]
O siaip, kai tu priprates vazineti su paaukstinta karieta, tai pradzioje bus sunku, buk atidus, kad kur karterio nepradauztum  (+)
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550021 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137367 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151758 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss