Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2573476 kartus)

Neprisijungęs vyciokas

  • Įrašai: 1603
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #8800: 2011 Liepos 08, 18:04:10 »
Žiūrėkit gyvai kaip paskutinį sykį shuttle paleidžia

http://www.nasa.gov/externalflash/135_splash/index.html
kodel paskutini siki?
ooo, kas atėjo :D
paskutinį sykį, nes shuttle programa nutraukiama, nebeskraidys Atlantis į Mir ;)
po ~40 min paleidžia
savi atejo :D o kodel cia taip? Kazkur kitur skaraidys?
nebeskraidys shuttlai išvis :D
tai kaip savi gyvena?  :H
tai suduva kad nebeskraidys man visai patinka paziuret :)
o kaip cia gyvensi, po biski uzvaldau pasauli :D :D :D o tu kaip, dar nesugalvojai pabegimo plano liepos 16 dienai? :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2548994 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136979 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150540 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss