Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2578080 kartus)

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #875: 2010 Vasario 03, 11:06:48 »
ir šiaip aš šiandien gerietis  :D pastačiau savo džipiarą ne ten kur visą laik statydavau pasijungęs priekinį tiltą o ten kur visi įvažiuot sugeba - kiemas pilnas o mano pastovi vieta tuščia stovi  :D :D :D :D :D :D :D kažkam suorganizavau sveiką netrumpą pasivaikščiojimą  :D

x-ietis o ne gerietis... padet galima ir nevaidinant kad turi geresni pravazuma. Jei gaila savo "geros masinos" tai padek kitaip. Tokiu "gerieciu" kur uz 50Lt pades pilnas taksistu parkas. Gal ir vadint Tave ne Klaustuku o tiesiog Taksistu?
 Tokiais "zygdarbiais" girkis prie alaus savo lygio draugams
o tau neatrodo kad aš už savo padidintą pravažumą mokėjau savo uždirbtus o ne tetės-mamos pinigus ir dariau tai dėl savęs o ne dėl aplinkinių kurie nori savo pinigus taupydami ant svetimo sprando pajot? ir neužsimiršk kad gyveni Lietuvoje kur geri darbai yra baudžiami  - kaip rusai sako "добро наказуемо"  Oo)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550798 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137746 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2154148 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss