Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2574901 kartus)

Neprisijungęs Juodux

  • Įrašai: 341
    • Žiūrėti profilį
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #875: 2010 Vasario 03, 10:57:10 »
ir šiaip aš šiandien gerietis  :D pastačiau savo džipiarą ne ten kur visą laik statydavau pasijungęs priekinį tiltą o ten kur visi įvažiuot sugeba - kiemas pilnas o mano pastovi vieta tuščia stovi  :D :D :D :D :D :D :D kažkam suorganizavau sveiką netrumpą pasivaikščiojimą  :D

x-ietis o ne gerietis... padet galima ir nevaidinant kad turi geresni pravazuma. Jei gaila savo "geros masinos" tai padek kitaip. Tokiu "gerieciu" kur uz 50Lt pades pilnas taksistu parkas. Gal ir vadint Tave ne Klaustuku o tiesiog Taksistu?
 Tokiais "zygdarbiais" girkis prie alaus savo lygio draugams

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549803 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137276 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151429 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss