Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2574796 kartus)

Neprisijungęs kubikas

  • Įrašai: 1813
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #8350: 2011 Gegužės 12, 17:28:03 »
saviskius turejau omeny paprastus zmones, ne tuos kurie seime sedi ir kuriem jokie istatymai negalioja,
dabar mielas mega pasakyk kuo baigdavosi mitingai ir ejimas pries musu valdzia? ar atsimeni paskutini mitinga kai policijos buvo daugiau nei mitinguotoju? ar buvai kai vyko teismas ir kai teissejas, net labai nesigilindamas kas kaltas kas ne be islygu po kelis metus uzdejo, uz atseit surengtas riausias, kokia pas mus demokratija, cia nedaug truksta iki tu laiku kai apie valdziau negaledavai ne menkiausio zodzio prasitart, demokratija bus tada, kada zmones isirinks savo tarnus, o ne tauta tarnaus valdziai
odel baudimo sutinku, bausti reikia, nes ereliu yra nemazai, bet skusti yra mazu maziausiai zema
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Gegužės 12, 17:30:30 sukūrė kubikas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549776 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137251 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151384 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss