Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2581694 kartus)

Neprisijungęs surkuC

  • Секс и виски, кокс Карибский
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #8300: 2011 Gegužės 12, 10:50:53 »
Sveiki vilniečiai,

pastaruoju metu vis daugiau vairuotojų įgauna naują įprotį - įvažiuoti į sankryžą net aiškiai matant, kad nespės sankryžos pravažiuoti iki užsidegant raudonam šviesoforo signalui. Stovėdami vidury sankryžos degant raudonai šviesai, trukdo kitomis kryptimis norintiems judėti eismo dalyviams ir taip sudaro konfliktines, avarines situacijas, taip pat dirbtinai sudarydami spūstis.
Ką manote, ką galima ir ką reikia daryti, kad vairuotojai prisimintų KET 166 ir 193.8 punkto reikalavimus?


Bausti!

Jei pamatei tokią situaciją - fotkini, kad matytusi šviesoforo signalas ir vieta sankryžoje... :)
Vakar buvo per anksti, rytoj bus per vėlu, o šiandien nėra laiko.
A3 1.9 TDI 81kW
Visos silkės - žuvys, bet ne visos žuvys - silkės! -Ramzis3 ©

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551575 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138111 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2157584 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss