Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2575425 kartus)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #8175: 2011 Balandžio 26, 09:48:17 »
diskutuojat taip, kad, atrodo, vazinetumet su nulinem masinom is saliono :-] koks skirtumas, kaip nuplaus ar nenuplaus 10-15-20 metu senumo graba. cia gal is neturejimo ka veikti tokios snekos atsiranda. ?!? :V nuvarai i belekuria automatine uz pora LT apiplauni druskas ir dulkes ir toliau vaziuoji maksimaliai isnaudodamas masinos galimybes, kad maksimaliai sugrazintu investuotus pinigelius. Juk masina tolygi darbo irankiui arba darbuotojui. o ar nors vienas LT darbdavys pagalvoja, kad darbuotojui butu patogiau geriau ar komfortiskiau. todel ir jus neprisigalvokit lepinimu ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550014 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137361 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151751 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss