Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2573828 kartus)

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #7925: 2011 Balandžio 01, 09:59:20 »

mane tai caddžiai erzina, pilna tų pilkų, važiuoji, pamatai, mygi per stabdį, pravažiuoji, o ten kokia nors "betonlita" arba "manekenės sapnas" :-]
Mažai važinėji turbūt, kad iš tolo neatskiri :D Visokios ten betonlitos ar pan. dažniausiai būna krovininiai, o pas juos galinės durys atsidaro į šonus, o ne pasikelia, kas jau iš tolo matosi. Be to, tas nežymėtas kandis jau bendram mašinų sraute išsiskiria iš kitų, nes beveik visada švarus, nuplautas ir nėra jokių "tiuningų" ar lietnykų (+)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549307 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137049 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150805 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss