Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2573794 kartus)

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #5975: 2010 Gruodžio 12, 17:57:12 »
Tokia situacija šiandien nutiko, per žioplumą pamiršau Trakuose susimokėt už stovėjimą :) Grįžęs radau kažkokį įspėjimą - kažkoks lapelis su mano mašinos numeriais, lygtais be jokių parašų ar atspaudų :) Ten parašyta, turite susimokėti už stovėjimą arba gausite baudą ;) Kaip suprantu įspėjimas dar nėra bauda :) tačiau nesumokėjus, tai tikriausiai ją gausiu :) Tai tas įspėjimas gali kažkaip mistiškai pavirsti į baudą? :) Dar problema, kad tą lapelį kažkur grįžęs namo nukišau ir neberandu  :[(žioplys :D)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549294 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137044 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150799 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss