Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2575891 kartus)

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16828
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #5800: 2010 Lapkričio 30, 17:27:42 »
su gimtadieniu Vyciokai :)
o kas apie mm sendien? galvoju, gal sudalyvaut pirma karta :) bet noretusi biski daugiau info ir beje galiu veluoti :) bijau paskui nieko nerasiu nuvazeves :)
skaityk cia http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,109805.60.html  Siaip mm vyksta ketvirtadieniais 19h, uzsiregistruok i sms linija ir gausi pacia nauajusia info apie klubo veikla ir mm :)
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Lapkričio 30, 17:29:59 sukūrė gataz »
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550142 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137425 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152093 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss