Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2582674 kartus)

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #5225: 2010 Spalio 13, 21:40:39 »
man ir reiktu akumo i 1.9.tdi pigiau, manau uztektu 66Ah 575A ar 72Ah 680A? ir kaip jusu noumone apie Jenox akumuliatorius?

Jenox tikrai neblogi akumai.. mano masinoj stovi jau 3 metus ir jokiu problemu.. mes ir darbe dedam i krovos technika Jenox, tai tikrai per kelis metus kiek juos dedam problemu su jais nebuvo.. o ir issiustos masinos i rusija, ukraina ir t.t.  ;)
buvo pora kart del gedimu masinose kad iskrauna akuma kai nekrauna generas, bet pakrauni vel ir dirba toliau be problemu  ;)
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551740 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138223 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2158625 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss