Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2572182 kartus)

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #4875: 2010 Rugsėjo 18, 17:09:09 »
tai kad šiandien apie mašinas kaip ir viskas aišku "gumos PAGALIAU užsilenkiantys veidrodėliai labai faini" "o offroado lenpos gai******"  (v) (v) (v)

gerai kad nesilankau, butu ziauriau nei offroadui :D pas mane 3000k xenon trumpose ir priesrukinese, ilgose geltoni halogenai, gabaritai taip pat geltoni. Ir nekenciu baltu/melynu lempu ant per senu masinu :P

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2547140 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136523 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2149437 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas Šiandien 19:00:41
sukūrė rimisss