Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2583017 kartus)

Neprisijungęs mongol

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1875
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #3275: 2010 Birželio 04, 23:11:29 »

nu ir nereikia ir nedraugausiu su jumis  :-]
Viskas normaliai ;) Offroad gi nevaro si kart :D Saslu imat pasiketp? blmb iesmu neturim :V
nu juniors nieko nesake del saslu,bet jai jum reikia iesmu tai galiu pasiimt ;)
[/quote] Butu faina (+) Sustotumem kur visi apsipirkt. O su kieno masina varot jus? gal skambterciau jum pries isvarant ir iseitu kartu td nuvaziuot.
[/quote]
zinok kad nezinau,tikriausiai su juniors masina waziuosim,tai skambtelk man ryte ir susitarsim kur susitikt ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551769 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138249 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2158970 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss