Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2574549 kartus)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5855
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #3225: 2010 Birželio 03, 14:48:00 »
gal kas planuoja i klp kadanors vaziuot?is vilniaus poros detaliu reiktu ;)

as vaziuosiu pirmadieni i klaipeda  ;)


o del vaziavimo i sezono atidaryma tai as irgi vaziuosiu, tai butu smagu visiems kartu nuvaziuot  ;) :D
tik gal renkames kokia 9.00 nes vistiek bus veluojanciu ar pan ir neskubant nuvaziuosim  :V
ir gal patogiausia butu rinktis Lukoile, kur yra jau ant austostrados  8:8  ten ir aikstele nemaza ir patogu visiem kolona isvaziuot, nebebus sviesoforu  :D

pranesi man kai judesit, prisijungsiu magistralej  :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549681 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137217 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151244 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss