Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2574081 kartus)

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #3200: 2010 Birželio 03, 00:00:36 »
gal kas planuoja i klp kadanors vaziuot?is vilniaus poros detaliu reiktu ;)

as vaziuosiu pirmadieni i klaipeda  ;)


o del vaziavimo i sezono atidaryma tai as irgi vaziuosiu, tai butu smagu visiems kartu nuvaziuot  ;) :D
tik gal renkames kokia 9.00 nes vistiek bus veluojanciu ar pan ir neskubant nuvaziuosim  :V
ir gal patogiausia butu rinktis Lukoile, kur yra jau ant austostrados  8:8  ten ir aikstele nemaza ir patogu visiem kolona isvaziuot, nebebus sviesoforu  :D
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549433 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137101 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150949 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss