Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2582222 kartus)

Neprisijungęs TomasRS6

  • Įrašai: 292
    • Žiūrėti profilį
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #2800: 2010 Gegužės 11, 11:32:41 »
Aisku mano,bet tikrai isklausyciau tavo nuomone,apie mano toki mastyma,ir gal pakeisciau savo nuomone..?

Man Itodoj tvarkė. Viskas gerai. Važiuoja su auto tik meistras - teisybe. Ir tikrai būna tokių gedimų, kurių jokia įranga neparodys (tikrai reikia su mašina pravažiuoti).
Tu dabar nepasitiki dėl savo auto palikimo... Gali gi pabrėžt meistrui, kad labai myli savo audi ir kad jie ja tinkamai pasirūpintų... ;)
O vien dėžės neima, tai suprantama..... Pats pagalvok ar imtum.. ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551654 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138169 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2158114 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss