Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2580135 kartus)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 19792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #2800: 2010 Gegužės 11, 11:15:16 »
Nesitikejau, kad sedesiu isisiepus sumokejus bauda  :D beeet galima buvo vaziuo 70, o vaziavau 102... pritaike +-4 km/h paklaida ir gavosi 98!  (v) (v) (v) o t.y. maziau nei 30 km virsijau  (h) Citata is protokolo: "Lengvinančios aplinkybės: kaltininkas nuoširdžiai gailisi, padėjo išaiškinti pažeidimą ir jo dalyvius" nors tylėjau kaip žemę pardavus.. raše raše ten man.. ir galiausiai: 100 litu bauda!  :O :O :O wiiiii!  8-P 8-P
Tai kad reikejo paverkslenti, ir butu israse, kad kalbejai mobiliuoju...~20 Lt
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551245 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137965 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2156049 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss