Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2582495 kartus)

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #2775: 2010 Gegužės 10, 22:29:52 »
Labas vakaras mielieji :) Kaip gi jus cia gyvi? :V
Zemuogyte,gal kartais tavo s4 ITODOI tvarkosi automata? :)


Marko,tuoj paziuresiu,bet man reiketu,kad tik deze imtu,nes itodoi pasake tik su masina,jie pirma pravaziuoja pabando ir ziuri kas,jeigu tipo tas gedimas kuri sutvarko nepasitvirtina tai atiduoda pinigus arba tvarko nauja gedima,nu zodziu kaska sumale man ten,r tikrai nepatiko,chebra susedusi i masinos vidu ruko,visi tepaluoti,nu zodziu,pirmas vaizdas tikrai nekoks.. (!?)
tai jau tikrai kad kazka painioji,gal ne ten buvai? :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551708 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138199 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2158381 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss