Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2580215 kartus)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #2250: 2010 Balandžio 05, 21:09:02 »
Laba diena visiems ,
esu naujas audi klubo narys  (h)
Ruosiuosi isigyti audi taigi pradzioj  uzsiregistravau klube tikiuosi jusu patarimu...

Noriu isigyti audi A6 Avant dyzeli orientojuosi nuo 99 iki kokiu 2004m (ieskau ekonomisko varianto)
Gal kas gerai ismano apie auto ir galetu padet surasti gera auto skolingas neliksiu  :D

autopliuse nemazai skelbimu  taciau norint issirinkti gera auto reik juose gerai ismanyt
planuoju isleisti apie 12 k  lt gali but siek tiek brangesnis

aciu


uz 12 paimsi 98-99 nelavona bet leisgyvi varianta. dar prisidesi kokius 4-5t einamiem aptarnavimam ir "siurprizam" pasalinti ir turesi puse bedos varianta (h) gal

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551280 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137968 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2156118 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss