Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2576443 kartus)

Neprisijungęs DjBooS

  • KET420
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 2479
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #22425: 2017 Balandžio 08, 20:46:18 »
Sveiki ,as cia su tokiu klausimu :) , noriu pasiklausti ar papulsiu ant dideliu kamsciu vaziuojant is Kauno i Vilniaus senamiesti ir atgal ? Kokiu laiku mazdaug prasideda kamsciai rytais ir po darbo ? Pradesiu vazineti darbo reikalais i Vilniu ir apie ji nieko nezinau ,nes retas ten svecias :) dekui.
grubiai nuo 7:20 pradeda kimstis miestas, ir iki kokiu 8:30 pasikimse buna, vakarais ~16.50 pradeda irgi kimstis. jeigu naujokas Vilniuje busi, pasinaudok waze appsu, rodo real trafic, matysi kur duobes +/-, lengviau orentuotis bus.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550297 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137514 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152517 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss