Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2565097 kartus)

Neprisijungęs boogalooo

  • Įrašai: 662
    • Žiūrėti profilį
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #2000: 2010 Kovo 25, 22:02:47 »
gal zinot kas pas mus uzsiima ECU litavimu? konkreciau - islituot cipa, ilituot socketa..
pac pasimk litokli ir sutvarkik,tai turbut nusprendei koki cipa ingrust  :D

pats tikrai nelysiu, nei nusiurbejo neturiu, lituoklis - parodija ir kantrybes neuzteks  :)

turiu draugą, kuris lituoja profesionaliai + turi visą profesionalią įrangą. Jei parodytum konkrečiai kas, kur ir kaip, mažum sulituotų už bonkę kokią  Oo)




pazymejau, 28pinu EPROM'as - ji reik islituoti ir i jo vieta ilituoti mikroschemos lizda kuri as duosiu..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2541808 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1135672 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2143361 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka