Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2576427 kartus)

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #19600: 2015 Kovo 05, 14:46:01 »
Norejo brolis siandien jus aplankyti, bet dabar piktas ir sako vaiku darzelis, kaip man parase mega negrazius dalykus tai buvo normalu, visi patenkinti.
Jus su mega priesaki sau darote tik minusa ;)
Advokataut atėjo :-] neilgai laukt reikėjo

minuse tu priešakini, nesiruošiu aš čia su jumis ginčytis ne biškio, bet grybu manęs nė vienas kavenskas nevadins.
Dar paneršit šituo klausimu, kitaip kalbėsim, visai kaip namie jaučiatės jau. Ar gal kaip savam vaikų daržely tiksliau būtų parašyt.
Priminsiu galimai pamiršusiems, kad kai kurie čia man ir namų duris padegt žadėjo, ir į snukį duot susitikę žadėjo ir dar visaip kaip šnekėjo, amnestijų nebebus, stabdžių nebejaučiat visai. Tik, kaip įprasta, savo senus žodžius prasitrina ir po to apsimeta šlanga - to nebuvo, va to irgi nebuvo. Nepergyvenkit, nepamiršom.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550296 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137514 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152511 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss