Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2581260 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15994
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #19325: 2015 Sausio 20, 22:24:22 »

Beje, kazkuris minejot apie atvaziavima gydytis i lt.
Kazi ar patys to nedarytumet, jei butu galimybe. Ypac kai bilietai nuo 20£ kainuoja.
Paimkim stomotologija. Kam uk moket uz proceduras kokias nors 1000£ jei galima atskristi i lt ir tai pasidaryti uz 1000 lt
Sutaupytus pinigus visada yra galimybe kazkur investuoti ;)

Bet mes kažkaip nevažiuojam į Baltarusiją gydytis :think:
Šiaip įdomi tema , galima būtų ilgai ir įdomiai pasakoti, bet , kad viskas į vienus vartus, Lietuvoje pragaras, emigracijoje pasaka, viską sau leidžia, gyvena vos ne geriau už vietinius, nors visi važinėja ir puikiai mato , kokia ten reali situacija ir koks ten "rojus".

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551478 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138057 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2157123 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss