Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2575691 kartus)

Neprisijungęs kristi_

  • Įrašai: 2732
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #19325: 2015 Sausio 20, 19:35:23 »
Kitavertus jei žmogui tinka toks gyvenimas, tai kaip ir ok, tik jei negerbiate tėvynės, savo šaknų, namų - nemokate gerbti nieko.

Prie ko cia gerbia ar negerbia. Gerbti namus tai nereiskia, kad sedet kaip patriotei namie, kad ir kas bebutu.
Tevyne gerbt? Uz ka? Kad joje gimiau? Tai ne priezastis. Ar uz tai kad eina link to, jog tuoj ora apmokestins?
As ja nei gerbiu nei negerbiu. As tiesiog pasirinkau savo gyvenime pakeisti aplinka. Ir tas faktas- lietuva mano tevyne, tikrai manes nesulaikytu. Tai nera svari priezastis del kurios atsisakyciau isvaziuot.
Kiekvienas renkasi kaip jam atrodo geriau. Todel manau nevalia smerkti nei tu kurie isvyko, nei tu kurie pasilieka.

Beje, kazkuris minejot apie atvaziavima gydytis i lt.
Kazi ar patys to nedarytumet, jei butu galimybe. Ypac kai bilietai nuo 20£ kainuoja.
Paimkim stomotologija. Kam uk moket uz proceduras kokias nors 1000£ jei galima atskristi i lt ir tai pasidaryti uz 1000 lt
Sutaupytus pinigus visada yra galimybe kazkur investuoti ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550080 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137391 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151934 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss