Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2568127 kartus)

Neprisijungęs Markas

  • Įrašai: 272
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1925: 2010 Kovo 22, 20:37:55 »
Sveiki kolegos. :)

Žiūrėkit, nenorėtumėte kada nulėkti į pirtelę + kubilą?

http://www.gerviutakas.lt/paslaugos/

~200-300 lt pirtis + kubilas, m? :) Jeigu dar kokį ketvirtadienį nulėktume vakare pasisėdėti manau galima būtų suderėti ~200 lt. Ten kubilas nerealus, vos ~10 km už trakų ir šiaip kiek ten teko būti labai afigenai pasisėdėjom. Būtų turbo su klubiečiais pabūti relax aplinkoje.. kokį vieną alaus buteliuką suvartoti sėdint kubile ir po viso to grįžti atgal vakare į namus. ;) :) Ką manot?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2544356 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1135943 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2145574 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka