Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2582464 kartus)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1900: 2010 Kovo 20, 23:56:57 »
pirkau blemba alyva..:) o tai sumirksėjo man "leika" :D ir gi nusprendžiau pasitikrinti tepalus.. ogi tas pagaliukas visiškai sausas... o kadangi pas mane 5w-30 ar kaip ten.. tai paskambinau meistrui, ir sakė ieškot tokiu pat;) tai suplojau gal 55-60 litų už litra.. ir jaučiuosi permokėjus... susipyliau ta litrą ir dabar rodo minimumą.. įtariu kad dar stiklinės truksta:) bet tai pirkt vėl už 60 litų, kai iki tepalo keitimo liko 1000 km.. kas gumai paskolins stiklinę alyvos?:) pirkau kažkokia super duper.. bet kitos sintetines maksimoj nebuvo :(

 (!?) (!?) (?!)longlife orginalai centre be jokiu nuolaidu panasiai kainuoja. be to ermitaze 40% visai alyvai si menesi. subarskes tau varikliukas, jei vazineji su "pagaliuku" sausu. jis tam ir yra, kad ji ziureti, o ne leikos laukti.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551702 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138194 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2158374 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss