Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2583476 kartus)

Neprisijungęs surkuC

  • Секс и виски, кокс Карибский
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4332
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #18550: 2014 Rugsėjo 11, 15:15:08 »
Jei tu iki siu dienu neturetum kompo ar tau nebutu dzin jis senas ar naujas?
Jei tai būtų kokių 15 metų atgal, kai viskas veikė lėtai ir 1GHz kompas buvo krūtas ir kainavo ~5k Lt, o populiarūs buvo ~400~600 MHz procai ir kiti priedai atitinkamai - taip, būtų dzin.
Bet, dabar, vaikai norės žaist krūtus, naujausius žaidimus, kaip tai daro jų bendraamžiai ir jei jie to negalės padaryt... tai ką žinau. Tada kyla klausimas - "nafig jis man?"..
Žinoma, čia tik mano nuomonė, tiesiog vaikų namai nėra ta vieta kur "dovanotam arkliui į dantis nežiūri".
Kita kalba yra apie bibliotekas ar kitas įstaigas, kuriose realiai kompas naudojamas interneto naršymui ar mokymui "Kaip naudotis kompu". :V
Vakar buvo per anksti, rytoj bus per vėlu, o šiandien nėra laiko.
A3 1.9 TDI 81kW
Visos silkės - žuvys, bet ne visos žuvys - silkės! -Ramzis3 ©

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551848 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138293 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2159494 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss