Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2578662 kartus)

Neprisijungęs Sanmarko4

  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 1611
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #18400: 2014 Rugpjūčio 21, 22:07:22 »
Na va, pirmas MM Kaune, prieme kaip sava, viskas smagu.
MM metu sulaukeme pagalbos skambucio ir nieko nelauke islekem i ivykio vieta. Ten suradome nebeuzivedanti OOOO markes automobili, MM dalyviai problemos pasekmes pasalino ir paleido OOOO toliau riedeti savo keliais.
Tada MM persikele prie Kauno mariu, veliau gryzome i strata ir issikirsteme.
P.S. Sekanti ketvirtadieni planuojama kelione i Kaunieciu kelione i Vilniaus MM, Vilnieciai ruoskites!!!

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550924 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137792 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2154686 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss