Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2577935 kartus)

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1800: 2010 Kovo 17, 11:05:12 »
vat ir man draugelis sake,kad pries dvi savaites su jo masina leke tevas,draugas ir niekas nieko nesake... anksciau budavo tie violetiniai dublikatai. o dabar net nezinau maciau pasieni kad tarp prasomu pateikt dokumentu yra. довериность  :A 8:8
tenka but Baltarusijoj bent jau karta, o kartais ir kelis, per savaite. Anksciau reikalavo visu tu minimu dalyku, dabar vaziuoji sau ramiai ir nieks nieko. Tik nuo praeitos savaites vel reik pildyt deklaracijas pas muitininkus, ir vel pradejo formint laikina ivezima trims menesiams. To termino reik ziuret, nes priesingu atveju gali netekt automobilio.  ;)
Cia kurioje muitineje jau reikia pildyti deklaracija ? Nes praeita sav. link Lydos mutineje nieko pildyt nereikejo  ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550763 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137729 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2153986 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss