Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2577521 kartus)

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1775: 2010 Kovo 16, 01:52:07 »
sveiki,gal kas zinot ar esat susidure su masinos dokumentu igaliojimo padarimu? kiek uztrunka ir kiek mazdaug lt kainuoja?

kad nereikia dabar jokiu igaliojimu jei nori tiesiog naudotis masinam.. svarbu tureti masinos dokumentus ir nesvarbu ant ko ji registruota...
nebent nori tvarkyt dokumentus susijusius su tos masinos pardavimu jei ji ne ant taves registruotra... :V tada jau reikia eit pas notara man atrodo... ;)
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550604 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137679 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2153560 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss