Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2579254 kartus)

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16828
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1550: 2010 Vasario 26, 16:05:30 »
Pasirodo apsip*isau pernai su KASKO (!?) Kažkodėl pasirodė man, kad LD nebedraudžia mano silkės, tai apsidraudžiau Nordicijoj už 930 metams. Šiandien pasiskambinau į LD, tai pasiūlė pilną KASKO už 678 Lt :O Tai jaučiu reiks jamt šitą pasiūlymą :D

P. S. Ką galit pasakyt apie BTA draudimą? Nes civilinį jie pigiausiai siūlo :V

Tipo ne pofik kas ta civilke draudzia jei nebankrutuos dar metus tai ir emi...
Ta prasme, ar nepradės išsidirbinėti, jeigu ne aš vairuosiu įvykus avarijai, nes pas juos vienintelė sąlyga, kad ne jaunesnis kaip 25 m. vairuotu, stažas dzin ?!?
Drausdamasis perskaityk salygas, jei neparasyta vadinas ok :)
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551068 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137871 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2155270 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss