Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2583117 kartus)

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #14575: 2013 Gegužės 17, 08:39:57 »
pardon, namo kiemas bendrijoms priklauso pakankamai retai, nekalbant jau apie atvejus, kai bendrijos išvis nėra. Absoliučia dauguma atvejų kiemas yra savivaldybės. Jei bendrija pasiima kiemą, ji turi jį ir tvarkyti, asfaltuoti, šluoti, valyti ir pan. Ir tik tada ji gali aiškint kam ten parkuotis ir kam ne :)
sorry už offtopic'ą, tačiau jeigu prieš įvažiavimą į mano kiemą įrengtas šlagbaumas, ar galima teigti, jog kiemą valdo bendrija? Juk spėju savivaldybė greit tokius neleistinus statinius pašalintų, o šlagbaumas jau bene 6-7metus čia.

Bendrai žiūrint, karas ne tik keliuose, bet ir kiemuose :D. dirbamas skubių siuntų kurjeriu profilaktiškas gydydavau naglai pasistačiusius, ypač per dvi vietas  užstatydamas juos :)
Gal dabar jau ir nauja metodika yra praktikuojama? :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551786 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138257 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2159103 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss