Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2574718 kartus)

Neprisijungęs vyciokas

  • Įrašai: 1603
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1300: 2010 Vasario 20, 16:59:08 »
Tai kam ta parodija pirkai kur dabar vazineji? :D jo, kai 50 bus tada dzipa imsiu ir as :D

Matai visur savas zavesys. Sitas buvo is talpiu auto su geru pravazumu vienas is normalesniu kaina/kokybe, variklis rimtas, pakeitus deze ir pakelus vaziuokle liptu kaip tankas. Ir dabar beje visai nesiskundziu. be to 250 AG as jau laikau aceptable... zodz nera toks jau beda jei neziuret kaip i offroad'a. Va bamblys bus uz keliu menesiu bus kur vezimeli idet ir pati saugiai vezt.
cia dabar, jau vaiku prisidariai?  :O

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2549756 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137244 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2151365 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss