Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2575809 kartus)

Neprisijungęs Juodux

  • Įrašai: 341
    • Žiūrėti profilį
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1225: 2010 Vasario 18, 17:08:58 »
Kažkaip man vienodai kad jiems geriau automatinėse.. :D Man asmeniškai tai mašinos žalojimas..Mačiau rezultatus po plovimų automatinėse, tad manęs niekaip ir nieks neįtikins kad jose geriau plauti nei rankomis..Nebent tik aut. plovykla kur šepečiai ten kažkokie medžiaginiai ar kokie ten.. :)

Po automatines tai pasidaro geda salia stovet... tiek nuplauna ibrezimu po pasivazinejimu po miskelius... jau geriau dulketa :D... po rankines tai reikia ziauriai pasistengt kad butu apysvare...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550128 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137414 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2152045 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss