Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2580833 kartus)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5855
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1225: 2010 Vasario 18, 12:30:02 »
dar aišku priklauso kokia automatinė plovykla.. nuo šepečių tipo daug kas priklauso,savo valdišką plaudavau vien automatinėse kai paimiau iš salono, tai po dvieju metų kraupu buvo pažiūrėt kas iš lako buvo likę  (z) aišku ne ką mažesnis blogis yra plauti su kibiru  (-) nes kibire lieka purvas,žvyras ir pan po kempines išplovimo, po to su ta pačia kempyne trini kebulą, ant kurios dar likę visu nešvarumų, tai taip ir susibrūžina

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551419 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138020 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2156700 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss