Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2573395 kartus)

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16828
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ats: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #12075: 2012 Spalio 11, 22:24:39 »
kaip tai ne sklandziai?jug dauguma buvusiu prabalsavo UZ o kad kiti nenorejo priet,nors ir kvietem,tai jau ju problemos
Kokie pliusai ten? As tik minusus matau:
1. Aiksteleje bendros vietos audinems nebus, reikes ismetyti po visa aikstele.
2. Cili maistas dabar ne is pigiuju(nebesiulo jokiu kuponu, o ju gimtadienis greit baigsis), o prie puodelio arbatos visa vakare sedet bent man nesinori.
3. Jei butum dalyvaves kituose MM butum zinojes, kad buvo sugalvota ir ziemos sezonu kazkiek laiko skirti audi automobiliams, tam tikslui pasitelkiant uzdaras daugiaukstes stovejimo aiskteles. Minsko IKI to kaip ir neturi.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2548932 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1136963 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2150484 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss