Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2579297 kartus)

Neprisijungęs Dimania

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 2866
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilnius pokalbių tema
« Atsakymas #1150: 2010 Vasario 12, 12:40:54 »
nu nzn jei visi taip tai marijampolei nei 1 zmogaus ne nebutu as asm reikalauju kad sav 1 karta butu nebuna tie kas dirba tuo metu o seip beveik visi :)
viskas nuo paciu asmenu priklauso, nes juk jei teip atvirai as ir uzimtas esu bet viska metu ir visad bunu meet nes pareiga :)
Įdomu kaip bus po kokių 5 metų - ar vis taip pat entuziastingai rinksites. Iš menkos 2 metų patirties sakau, kad su laiku daugelio asmenų motyvacija atvykt į MM mažėja, dalyvių rotacija taip pat neišvengiama ir tai yra natūralu.
Dalyvavimas savanoriškas juk. Savo žmonelei tai pasakei ir šventa  ;) :D :D
va protingi žodžiai, niekas negali žmogaus priversti, čia laisvalaikio praleidimas o neprivalumas
privalumas tai šeima ir darbas, o po to jau draugai, ir klubai   

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551071 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137874 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2155302 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss