Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2557970 kartus)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #10875: 2012 Vasario 07, 17:49:17 »

laukiu, kada prades purtyti servisus ir lauzynus :D

Mega, o kokia tavo nuomone apie taksistus, is uzsienieciu uz kelione is oro uosto i centra imancius 30-40EUR?

galim plesytis maikes, kad blogai mokesciu vengimas, darbuotoju apgaudinejimas ir tt. SUTINKU,,, bet GERB. MEGA, yra 1 bet. Kad ir kiek pastaruoju metu buvo garsiu mokesciu inspektoriu ir teisesaugininku akciju, pries bloga versla ir valdziazmogius, visais atevejais kencia silpnoji grandis - darbuotojai ir klientai. O pagrdines didziosios zuvys uzdaromos menesiui, po to uz uzsata paleidziamos, bylos vilkininamos metu metais ir galiausiai kas is vis to?????????

apie taksistus nuomonė bloga, todėl yra keletas įdomių iniciatyvų - viena iš jų, dabar netgi, atrodo, jinai tiriama ar pasiteisins - automatas oro uoste, kur nurodai iš kur važiuoji, į kur, įkiši kreditkę ir tau išmuša čekiuką, su kuriuo eini pas taksistą ir važiuoji už normalią kainą. Smagu tai, kad ieško ne vien kaip apeit nusikaltėlius, bet ir kaip iš principo jiem per galvą duot.


kazkas gerai prasuks su sistemos automatizavimu jei toks projektas praeis. :-] vel bus darbo tarnyboms :[

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2535263 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1134995 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30138 Atsakymai
2135371 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Spalio 30, 20:28:04
sukūrė Evka