Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2582747 kartus)

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 19792
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #10700: 2012 Vasario 03, 08:44:08 »
Siaip skiest saliarka geriausia zibalu, krastutiniu atveju jei jo nera benzinu. Skiest rekomenduoja iki 10% nuo kiekio
Kiek cia tu salciu buna, kad daugiausia  -20 C laikytu.Na maximum 2 savaites.Pries pilant i baka pamaisai specialiu priedu ir vargo nematai.Saliarkos blogos nebuna.Ji buna arba automobiline arba krosnine.Ir vienodai ar jinai is BY at is Mazeikiu naftos.Degaliniu tinklai i ja deda skirtingus priedus.O jei jau iki - 20 C neuzsiveda tai cia jau kaltas apsileidimas ir dzin poziuris i auto is ko seka tykojantys netiketumai kai "labiausiai reikia vaziuoti".
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2551742 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1138226 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2158703 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss