Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniaus pokalbių tema  (Skaityta 2578525 kartus)

Neprisijungęs mongol

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1875
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniaus pokalbių tema
« Atsakymas #10575: 2012 Sausio 31, 20:30:40 »
Faktas, kad jei tik 3m atlaike akumas reiktu pagalvot apie to priezastis.


P.s katik viena ta tavo neservisine svajone vaziavom gelbet, uzsalo :D

savininko neprieziura. jei prie -15 uzsala. auto reikia padegti kartu su savininku uz tokius darbus :-] :D Lombergo auto priklauso 90AH. Jis naudojo 72AH ty 20% silpnesni. pasekmes yra... aisku, ten kur nera ziemu, butu vazinejes kokius 7-8m.
ne pirma diena dirbu sawo darbe ir tikrai zinau,kad dazniausia buna tesiog bloga akumo kokybe.geri akumai labai nepygiai kainuoja ir tie buna su brokais

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
28648 Atsakymai
2550888 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Gruodžio 22, 17:20:07
sukūrė ramasS
10864 Atsakymai
1137774 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Balandžio 27, 21:26:18
sukūrė Doncekazzz
30139 Atsakymai
2154566 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2026 Birželio 25, 19:00:41
sukūrė rimisss