Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Geri meistriukai, servisiukai  (Skaityta 198081 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1175: 2017 Vasario 26, 20:32:06 »
Nieko nesupratau kur čia problema?  :think:  Antikorozinė danga nuo diskų nesivalo, ji važiuojant pati nusitrina, lempą priklijuota guma, tai jau čia pačio šeimininko problema, kodėl meistras turi užsiiminėti anonizmu, galėjo pakeisti nauju žibintu ir viskas o jis dar vargo lildyti atgal, o tada prasideda, blogai priklijuota, blogi klijai, nelygiai ir t.t. Taryra, pats kaltas , kad apsiėmei tokias nesamones daryti, iš gero norėjimo, gavosi kaip visada  ff  Dėl sąskaitos taip, sutarei kiek, turi laikytis žodžio, matai atsirado papildomų darbų, skambini ir derini su šeimininku.
Nori alaus? tur būt retai pas meistrus lankaisi, čia dar labai geras aptarnavimas ir problemos visiskai smulkmeniškos, o 20eur užsiprašyti už šponkę vat čia jau  (-)

Neprisijungęs taryra

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 107
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1176: 2017 Vasario 26, 20:38:17 »
nu matai kiek prisimenu as sudariau samatai r pasmbinau pasakaiu kad 120e o paskui pamirses buvau prideti kazkoki tais dalyka del kurio buvo sutarta bet tik neitrauka i suma, be taip cia del to nesiginciju kalte mano. jo kaips sakoma nori geriau padaryt o gaunasi kaip visada:) is klaidu mokomes:)  bet darbai visi buvo atlikti saziningai ir viskas buvo gerai :) tik del tu smlknenu jis cia supyko. be to gaiso ne tik savo laika bet ir mano :) o taip us ta plastamsiuka mokejau jam 20e:) ne piniguose esme cia :)

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1177: 2017 Vasario 26, 21:19:22 »
Nežinau, tvarkiau pas taryra pakaitinimo žvakes ir stabdžius, viskas ok ;)

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1178: 2017 Vasario 27, 22:50:18 »
Radau sąskaitą. Aišku, čia ne taryros nuopelnai, kad įmonė taip daro, bet jau seniai mačiau, kad kas sąskaitą rašytų per kalkinį popierių.



matau jog mane zmones smeizia ir nesuprnatu kodel, nors suprantu ir pasiiaiskinsiu ir neturiu ko slepti :)
<...>
del to ka rase NORI ALAUS?  tai jog mes dirbam iki 18.00 ir kasa yra nuimta o tu kiek pamenu atvaziavai po 18.10 tai niekas jau nbeaptarnauja aparatu kaip ir bet kurioj parduotuvej o budamas draugisku as taves laukiau:) ir buvo ispreta kiek prisimenu jog iki 18 val tik galima priimt korteles (nors as dbr nesigincysiu kas buvo ko nebuvo nes tai tik zodziai)
man paskambinai, kad turiu būti 1800, aš pasakiau, kad pamėginsiu spėti. tiksliai pamenu, kad pasitikslinau, ar bus galimybė atsiskaityti kortele, pasakei, kad Taip. Pasakiau, kad pasistengsiu būti 1800, bet galiu ir vėluoti. Ką tai reiškia? Kad klientas ne be reikalo klausia, ar bus galimybė sumokėti >100 Eur sumą kortele, nes ne kiekvienas legaliai dirbantis asmuo vežiojasi kas dieną tokias sumas grynųjų. Jeigu pas jus kasa griežtai nuiimama 1800, tai tada komunikacijos minusas tau, kad neperspėjai manęs, kaip kliento, jog po 1800 nebus galimybės atsiskaityti kortele. ir AČIŪ kad manęs draugiškai palaukei, tik ką pasijaučiau VIP klientu, nes greičiausiai tokiomis aplinkybėmis eilinis klientas rastų uždarytas duris.
Citata
<...>del stabdziu disku visada dedant naujus stabdziu disku jie yra nuvalomi brake cliener (ir visi meistrai paliudys ) pakeistus stabdziu disku su kaladelem kol jie prisitrina stabdziai prastensi yra... taigi buvai ispetas delto<...>
Klaipėdos Eolto servisas man paliudijo, kad antikorozinį sluoksnį pašalina. 007 servisas liudija, kad antikorozinį sluoksnį pašalinti būtina (skaityti straipsnį iki galo, parašyta didžiosiomis raidėmis). Ir ką reiškia prastai stabdys? aš pirmą kartą važiavau su naujais diskais ir paliktu antikoroziniu sluoksniu. ar tu suvoki, kas būtų, jei, prieš įvažiuojant į gatvę, nebūčiau sustabdęs mašinos, ir būtų įvykęs eismo įvykis, nes auto pirmus 10-15 stabdymo metrų vos stabdė. Tu, kaip mechanikas, tusi suvokti, kad neši atsakomybę už savo darbo rezultatą, ypač, kai tai kalbama apie su saugumu susijusius dalykus.

Citata
del to zibinto tai as pakeiciau tau lempute ir tik isemes zibinta maciau kad jis suluzes bet guma kiek galciau priklijavau atgal (negi del to jog ji buvo iki manes suluzus as turiu uz savo pinigus det nauja) o del to kamstelio as tau atlyginau nes kaip ir sakaiu po savaites ar kiek  laiko kai kreipeisi jog tikrai nepamenu ar jis buvo ar ne :)
va čia ir meluoji.
1. Kreipiausi ne po "savaitės ar kiek", o antrą dieną po remonto (sąskaita - birželio 9, FB žinutė - birželio 11. Dar susirašinėjimo metu sutikau, kad neapžiūrėjau atsiimdamas automobilį iškart, dėl to ir siūliau pasidalinti atsakomybę ir man padėti surasti detales.





2. Gumos neklijavai. iš pradžių teigei, kad paieškosi servise, paskui, kad ji tikrai buvo, kai uždarei bagažinę ir pan.







3. Aš tau sakiau, kad atidaviau auto su detale, pasiėmiau be jos. Kad ir kaip ji laikėsi, bet tu atsakai, kad aš išvažiuočiau su detale. Jeigu tu nesugebi iškomunikuoti dėl elementarios detalės, tai kaip tu gali komunikuoti su klientu dėl rimtesnių dalykų?

Citata
vyrai as neturiu ko slepti ar ko meluoti, mano reputacija brnagesne uz keleta melagingu zodziu ar keleta euru. as dirbu saziningai del to  dziaugiuosi kad turiu darbu ir zmones yra laimgi. Be to visi laimingi nebus nes vienam uzkliuna tas kitam tam.
akivaizdu, kad pirmoje vietoje tau ne reputacija, o principai yra brangesni. ir bliamba, tu vos prisiėmei atsakomybę dėl kamštuko, kurį aš radau palaidotą kėbule, nes tu jį įstūmei į vidų beįstatydamas atgal. Tai tu man ir kitiem paaiškink, kaip tavimi tikėti dėl gumos? tipo aš specialiai nuplėšiau, nes veikti neturėjau ką? ir gini save kiekvienoje vietoje, nors galėtum pripažinti, kad nedirbai idealiai sprendžiant problemą. ateičiai, prašau, keletas elementarių patarimų, kurie padės spręsti konfliktus su klientais arba padės jiems neatsitikti pagal mano situaciją.
1. atsiskaitymas kortele. jei pas jus 1800 yra šventas laikas kasai nuimti, klientą, su kuriuo nusprendėte, kad jis ateis 1800, turi informuoti, kad po 1800 atsiskaityti kortele nebebus galima. jei taip nutiko, kad neiškomunikavai, prisiimi atsakomybė ir pasisiūlai pavežėti iki artimiausio bankomato. YPAČ kai jis dar pasitikslina prieš važiuodamas, ar galės atsiskaityti kortele! kai tu visa tai padarai, o klientas vis tiek traukia iš piniginės kortelę, va tada gali palikti atsakomybę jam, bet vis tiek būtų gražu, jei padėtum surasti greitą išeitį, kaip atsiskaityti, nes namo nori visi.
2. darbų kaina. pamiršai įtraukti lempučių ir alsuoklio keitimą (10 Eur). palik 120 Eur, o pasakyk klientui, kad va, pamiršai įtraukti tuo ir tuos smulkius darbus, bet čia bus jam dovanų. WoW. naujam klientui tokią dovanėlę iškart. SUPER! Kai investuosi 10 Eur į kleinto šypseną, jis pas tave grįš, ir atsiimsi tuos 10 Eur per kitus darbus ir dar daugiau.
3. dingusios detalės. niekada NEDURNINK KLIENTO. ką aš būčiau tavo vietoje daręs: "Atsiprašau, nepastebėjau, padėsiu surasti detales". kietą dieną sėdžiu prie telefonu, apskambinu pažįstamų ir šiaips visokių perekūpų šrotus, surandu gumas, kaištį, užklijuoju, dar kartą atsiprašau ir padarau nuolaidą kitam apsilankymui. Sudėtinga? Tikrai kad ne. bet jei pas tave klientų eilės, ir tau nusispjauti ant kitų, tai suprantu, kodėl tau svarbiau buvo mėginti mane durninti.
<...>
Nori alaus? tur būt retai pas meistrus lankaisi, čia dar labai geras aptarnavimas ir problemos visiskai smulkmeniškos, o 20eur užsiprašyti už šponkę vat čia jau  (-)
čia nebuvo labai geras aptarnavimas. labai geras aptarnavimo pvz., kai po įsiurbimo kolektoriaus nuėmimo ir pastatymo atgal pradėjusi mašina trail'inti yra tvarkoma nemokamai, nes autoservisas sugeba prisiimti atsakomybę. ir dar pabaigoje atsisako paiimti pinigus už kolektoriaus tarpines, nors pasakiau, kad viskas ok, naujos tarpinės - mano sąskaita.
20 Eur ne tik už šponkę, bet gumą, laiką, važinėjimą, išvalymą, uždėjimą. ir galų gale už durninimą.
Galų gale aš aprašiau savo savijautą po apsilankymo, tai, kas man sukėlė neigiamą įspūdį. Sutinku, kad tikėjausi per daug, ir tai buvo mano blogas pasirinkimas.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Vasario 28, 07:45:06 sukūrė Nori alaus? »

Neprisijungęs taryra

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 107
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1179: 2017 Vasario 28, 19:07:48 »
nu matai pasakiau tau aitdaviau pinigus uz kamsteli ir visa kita:) o tu glaovji man ta guma reikalinga buvo tai as ja seip paimiau ir nusiemiau :D o del to popieriaus tau as tau originalo gi neatiduosiu :) nes teko susidurti kad paskui zmogus priraso kad keista tas keista tas ir atvaro sako jus nepakeitet ir iki policijos:) o tu neirodysi to nors ir nedarei o yra uzrasyta:) o kai rasoma taip tai tu savo ranka nedarysi nieko:)

Neprisijungęs taryra

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 107
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1180: 2017 Vasario 28, 19:09:56 »
o del atsikaitymo paskaityk kasos taisykles jei irasyta kad dirba iki 18.00 po 18.00 jau neglai atsikaityti kortele :) as gi neperprogramuosiu aparato...

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1181: 2017 Vasario 28, 19:23:06 »
nu matai pasakiau tau aitdaviau pinigus uz kamsteli ir visa kita:) o tu glaovji man ta guma reikalinga buvo tai as ja seip paimiau ir nusiemiau :D o del to popieriaus tau as tau originalo gi neatiduosiu :) nes teko susidurti kad paskui zmogus priraso kad keista tas keista tas ir atvaro sako jus nepakeitet ir iki policijos:) o tu neirodysi to nors ir nedarei o yra uzrasyta:) o kai rasoma taip tai tu savo ranka nedarysi nieko:)
Jus iš akmens amžiaus... atspausdini dvi kopijas, tuščią vieta z raide pažymi ir pasirašote klientas ir paslaugų suteikėjas, tai yra tu. Ir gali jis su savo kopija bet ką daryti, net realiai Z nereikia jei pas tave parašas kliento yra su tiek darbų kiek ir įrašei.

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1182: 2017 Vasario 28, 22:14:09 »
nu matai pasakiau tau aitdaviau pinigus uz kamsteli ir visa kita:) o tu glaovji man ta guma reikalinga buvo tai as ja seip paimiau ir nusiemiau :D o del to popieriaus tau as tau originalo gi neatiduosiu :) nes teko susidurti kad paskui zmogus priraso kad keista tas keista tas ir atvaro sako jus nepakeitet ir iki policijos:) o tu neirodysi to nors ir nedarei o yra uzrasyta:) o kai rasoma taip tai tu savo ranka nedarysi nieko:)
aš negalvoju, kad tau ji reikalinga buvo. aš galvoju, kad tai buvo tavo aplaidumo pasekmė. kaip ir kamšteles. tik kamštelio atveju tu dar turėjai pamatyti, kaip jį įspaudi, ir jis įkrenta.
dėl sąskaitos, dammit, na kodėl tu priimi asmeniškai. tu galvoji, kad aš, kaip buhalteris, nesuprantu, kam reikalingi du sąskaitų egzemplioriai? ir man nereikia to pirmo alia originalo. esmė yra dėl kalkės. čia tavo įmonės ir jos savininko/vadovo kultūra. kalkinis popierius yra totalus akmens amžius. na aš matau, kai kasos pajamų orderiai specialūs dvigubi būna, ar kurjerio pristatymo kvitai, bet kai iš po ranka rašytos sąskaitos ištraukia kalkinį popierių ir pateikia vos įskaitomą popiergalį.... mano sąskaitoje, nežinant, kokie darbai atlikti buvo, dar reikėtų gerai pasėdėti, kad įskaitytum, kas surašyta. tai yra tiesiog požiūris į bendrą klientų aptarnavimo ir darbo kultūrą. ir tai yra tavo įmonės problema, o ne tavo.
o del atsikaitymo paskaityk kasos taisykles jei irasyta kad dirba iki 18.00 po 18.00 jau neglai atsikaityti kortele :) as gi neperprogramuosiu aparato...

tu man tikrai nekabink makaronų apie tai, kad kasa dirba iki 1800. kasa dirba tiek, kiek dirba darbuotojas, t. y. kol darbuotojas "nenuima" kasos. ką tai reiškia. Darbuotojas dienos pabaigoje turi užpildyti kasos žurnalą. iš principo turi būti įrašyti kasos pradinis likutis, dienos įplaukos, išlaidos, bankas (atsiskaitymai kortele), likutis, užpildžiusiojo pareigos, pavadinimas ir autografas. prieš tai dar ir suskaiiavęs grynųjų pinigų likutį ir palyginęs su ataskaita. procedūra, kuri netrunka kelias minutes ir reikalauja šiek tiek atidumo. nepaisant to, tiek kasa, tiek POS terminalas fiziškai nenustojo dirbti, bet, man atsiskaičius, atsakingas darbuotojas būtų turėjęs taisyti kasos žurnalą, dar piktam buhelteriui pareikalavus ir paaiškinimą rašyti. ir net nesvarbu, ar aš atsiskaitau grynais, ar banko kortele. ir tu bei tavo kolega taip skubėjote namo, viską susitvarkėte ir laukėte manęs. ir aš net netikiu, kad, jei būčiau atvykęs 1758, kasa dar būtų buvus "nenuimta". Ir, jei man taisykles kiši, kaip manai, ar teisingai pasielgei paimdamas iš manęs grynus pinigus ir nedavęs kasos kvito? juk kasa tai buvo "nuimta".
ir apskritai, aš dar kartą kartoju, vienintelis dalykas, ką tau reikėjo padaryti, tai tiesiog pasakyti "po 1800 kortele atsiskaityti nebebus galimybės". aš pakeliui link vielabraukio pasiimu grynų iš bankomato ir važiuoju pas jus. paprasta ir elementaru.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Vasario 28, 22:37:18 sukūrė Nori alaus? »

Neprisijungęs ErikasRO

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1503
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1183: 2017 Balandžio 10, 17:49:58 »
Klubieciai, gal kas galite rekomenduoti koki servisa ar forumiecius, kuriems galima butu varyti Audi A6 C6 betkokiais remonto klausimais?
Idealu butu, jeigu jie bazuotusi kazkur Siaures miestelyje/Zirmunuose, bet tiktu ir kituose rajonuose.
Prioritetas butu patirtis, darbu kainos bei terminai.

Aciu!

P.S.: anksciau bendraudavau su Kubiku, bet pas ji pakliut praktiskai neimanoma, tai reikia ieskotis kitos vietos.
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Balandžio 10, 17:51:39 sukūrė ErikasRO »

Neprisijungęs Diwasas

  • Įrašai: 349
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1184: 2017 Balandžio 11, 09:58:55 »
Rekomenduokit koki suvirintoja, rekia padaryt perejimus ir uzdet platesnius ismetimo antgalius.

Neprisijungęs Vilius c

  • Įrašai: 629
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1185: 2017 Balandžio 11, 15:26:06 »
Gal galite Vilniuje rekomenduoti servisą, kuris pakeistų dujų balioną? Tiesiog vieną išimti, kitą įdėti, multivožtuvas, viską gerai sujungti.

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1186: 2017 Balandžio 11, 15:28:54 »
Gal galite Vilniuje rekomenduoti servisą, kuris pakeistų dujų balioną? Tiesiog vieną išimti, kitą įdėti, multivožtuvas, viską gerai sujungti.

http://www.aebservisas.lt/kontaktai

Neprisijungęs Ingrid

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1187: 2017 Balandžio 19, 15:53:13 »
Sveiki,  gal galit parekomenduot ne per brangų servisą vln kad pažiūrėtų kas blogai?  A4, 2002m., 1,9, 96kw.   
važiuojant jaučiama vibracija (90-140km/h), net rankinukas ant sėdynės dreba   :-] padangos balansuotos, nepadėjo.   ant laisvų sėdint salone ir jaučiama vibracija, padavus gazo truputį sumažėja.  gal salone vibracija ir normalu dyzeliui, tik man kliuna.. o gal pagalvės? :think:

Neprisijungęs Daingius

  • Įrašai: 109
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1188: 2017 Balandžio 20, 00:35:35 »
Sveiki, audi q7 4.2tdi pradejo kalent variklis, galvojo purkstukai, patikrino geri, gali but uzstriges voztuvas :think: gal patartumet koki serviza kur galima butu sutvarkyt?:V

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1189: 2017 Balandžio 20, 00:48:12 »
Sveiki, audi q7 4.2tdi pradejo kalent variklis, galvojo purkstukai, patikrino geri, gali but uzstriges voztuvas :think: gal patartumet koki serviza kur galima butu sutvarkyt?:V
Vikrus

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Joranas

  • Įrašai: 22
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1190: 2017 Gegužės 13, 16:14:13 »
Ieskau normalaus meistriuko pakabai sutvarkyt :) rekomenduokit

Neprisijungęs Mantiz

  • Įrašai: 23
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1191: 2017 Gegužės 18, 18:33:00 »
Sveiki audistai, gal parekomenduosit kur vilniuje uz protinga kaina galima butu sureguliuoti siurblio degimo kampa? Auto: a6 c5 2.5tdi 120kw. Gal jau kas esat pasinaudoje sia paslauga servise ir turit a geru atsiliepimu, patarkit. Dekui issanksto.

Neprisijungęs Saugiklis

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1192: 2017 Gegužės 21, 13:21:27 »
Sveiki, gal kas galit parekomenduoti gerus kėbulistus, kurie galėtu arkas priekines sutvarkyti (yra keli rūdžių židinėliai) kokybiškai ir pakankamai greitai (kad nereikėtu mašinos palikti savaitei+ :F)

Neprisijungęs easyaspiee

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1193: 2017 Birželio 05, 10:53:43 »
Sveiki, gal gali rekomenduoti į kokį servisą Vilniuje apsimoka nuvežti automobilį prieš perkant apžiūrai? Žiūrima labiausiai i A3 1.9tdi modelius

Neprisijungęs HMX

  • Įrašai: 390
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1194: 2017 Birželio 05, 16:53:06 »
Sveiki, gal kas galit parekomenduoti gerus kėbulistus, kurie galėtu arkas priekines sutvarkyti (yra keli rūdžių židinėliai) kokybiškai ir pakankamai greitai (kad nereikėtu mašinos palikti savaitei+ :F)

dazymas tau ne kirpykla, kur ateini ir iseini po 15min :-]:-] visur standartas 4-5 darbo dienos masina palikt dazymams, nesvarbu sparnas ar visas sonas.

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1195: 2017 Birželio 05, 19:18:52 »
Sveiki, gal kas galit parekomenduoti gerus kėbulistus, kurie galėtu arkas priekines sutvarkyti (yra keli rūdžių židinėliai) kokybiškai ir pakankamai greitai (kad nereikėtu mašinos palikti savaitei+ :F)
Aš tokias smulkmes esu dazes Ukmerges g. garazuose prie katalizatorių centro.
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs doncce

  • Įrašai: 403
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1196: 2017 Birželio 09, 08:36:08 »
Sveiki, :-)
kreipiuosi i jus su prasymu rekomenduoti rimtus elektros darbu meistrus. Galbut, jeigu yra tokie, kurie specifikuojasi su audi. turiu problemą su s4 b5 gazo sklendės pravodke, buvusiu savininku prichalturinta, jungta sklende nuo pedalo atrodo. reiktu isspresti profesionaliai sias bedas. Aciu . (h)

Neprisijungęs Saugiklis

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1197: 2017 Birželio 12, 09:54:13 »
dazymas tau ne kirpykla, kur ateini ir iseini po 15min :-]:-] visur standartas 4-5 darbo dienos masina palikt dazymams, nesvarbu sparnas ar visas sonas.

Dabar kai pagalvoju tai logiška  (+) Bet nesinori mašinos palikti per savaitgali kažkur, tai tikiuosi, kad padarytu iki 5 darbo dienų :D

Aš tokias smulkmes esu dazes Ukmerges g. garazuose prie katalizatorių centro.

Jie kažkokią iškabą ar pan turi? Arba gal žemėlapyje kokiam pažymėti galėtum kur jų ieškoti tiksliau :)


Taip pat, gal galit pakomentuoti ar normali kaina 145€ už sparną, kai ten tikrai viso dažyti nereikia?  :think: Nes dabar man vieni siūlo už 290€ abu sparnus perdažyti ir iškart parašė, kad ten kur yra rudžių neduos jokios garantijos...

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1198: 2017 Birželio 12, 13:45:20 »
Dabar kai pagalvoju tai logiška  (+) Bet nesinori mašinos palikti per savaitgali kažkur, tai tikiuosi, kad padarytu iki 5 darbo dienų :D

Jie kažkokią iškabą ar pan turi? Arba gal žemėlapyje kokiam pažymėti galėtum kur jų ieškoti tiksliau :)


Taip pat, gal galit pakomentuoti ar normali kaina 145€ už sparną, kai ten tikrai viso dažyti nereikia?  :think: Nes dabar man vieni siūlo už 290€ abu sparnus perdažyti ir iškart parašė, kad ten kur yra rudžių neduos jokios garantijos...
Darbo metu pro tuos garazus pravaziuok ir pamatysi kiek salia stovi ju dazomu automobiliu.
Cia taip pakilo dazymo kainos ? :) Anksciau 1 dalis ~200 lt kainavo.

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91