Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Geri meistriukai, servisiukai  (Skaityta 197960 kartus)

Neprisijungęs Andris17

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1150: 2017 Sausio 26, 22:20:42 »
Kokios bedos  ?
Vaziujant trecioj pavaroj girdesi kazkoks garsas, toks jausmas kad trinasi kazkas ( garsas kaip kaladeles su disku trinasi). Toki garsa girdziu tik trecioj pavaroj ir nevisada jis buna priklauso nuo vaziavimo, jeigu lengvai isibegeji, tai nera ir taip pat jeigu aktuviai vaziuoji. Tai nezinau ir ka galvoti ar dezej bus ar varikleje.

Neprisijungęs RuslanK

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Visaginas
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1151: 2017 Vasario 07, 18:58:59 »
Sveiki. Ar kas žino kur Vilniuje galima pakeisti žvakes Audi A3 ir jeigu bus sulaužytų - išgręžti?

Prisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1152: 2017 Vasario 07, 22:08:18 »
Sveiki. Ar kas žino kur Vilniuje galima pakeisti žvakes Audi A3 ir jeigu bus sulaužytų - išgręžti?
tu prieš sukant užmirkyk jas stabdžių skystyje, esu taip išgelbėjęs tojotos žvakes, jei ten yra kaip įpilti į sriegius

Neprisijungęs Algytis

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1153: 2017 Vasario 09, 11:14:05 »
Sveiki, turiu bėda su tėvuko audziūcha :) (silkė 89m. benzinukas 1.8) Gal patartumėt kuriam servise galėtų ją pakrapštyt už ne kosminius pinigus? Nes nesinorėtų mokėt pinigų didesnių nei jos kaina :think: Bėda tame kad buvo užkilusios apsukos, paskirstytojo nepavykus pasukt, pasukau tokį net nežinau kaip vadinas prie filtro kaip rombo formos geležinį fiškę kuri ant trijų varžtukų tvirtinas tai va nuo tada prasidėjo bėdos. Pradėjo daug ryt benzo, tada vėl bandžius atstatyt mažiau ryt ir apsukos normalios bet per mažai vistiek, nes kartais net užsivedus vos ne užgesdavo ir benzu smirda labai :) Tai gal kažkas turi pasiūlyt žmogų kuris tikrai žinotų ką daro ir sutvarkytų šitą reikaliuką? :) :V

Neprisijungęs Weetal

  • Įrašai: 9
    • Žiūrėti profilį
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1154: 2017 Vasario 12, 14:42:28 »
Zmones, patarkite gera servisa Vilniuje pastoviam aptarnavimui zmogiskom kainom(transmisija, pakaba, variklis)

Neprisijungęs darius008

  • Įrašai: 43
    • Žiūrėti profilį
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1155: 2017 Vasario 13, 22:31:04 »
Kokios bedos  ?
As tai Kauno g. Svajunas 861266988.


Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1156: 2017 Vasario 14, 17:52:07 »
Gal kartais pazystat gera meistra kuris apsiimtu 4.2 BBK varykliu ? Isimt varykli is Audi ir pakeisti pagr. dirza ir is galo grandines su itempejais ?

Neprisijungęs slashas

  • Įrašai: 8255
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1157: 2017 Vasario 14, 20:39:11 »
Gal kartais pazystat gera meistra kuris apsiimtu 4.2 BBK varykliu ? Isimt varykli is Audi ir pakeisti pagr. dirza ir is galo grandines su itempejais ?
Smalsu, apie kokį diržą šneki?

Neprisijungęs AurimasAudi

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1158: 2017 Vasario 15, 11:51:22 »
Sveiki. Kur galima padaryti deagnostika a6 c5 2.5 132kw? Ir kas galetu sutvarkyti komforto bloka?
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Vasario 16, 10:07:17 sukūrė AurimasAudi »

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1159: 2017 Vasario 15, 14:13:59 »
Smalsu, apie kokį diržą šneki?
Is priekio, generatoriaus

Neprisijungęs Kostasluk

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1160: 2017 Vasario 17, 08:41:18 »
Sveiki, gal kas žino kur kokybiškai pakeistų automatinės dėžės tepala Multitroniko (variatoriaus) ir dirbtų šeštadienį? ačiū.  ;)

Neprisijungęs vaidotasm

  • Įrašai: 63
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1161: 2017 Vasario 19, 18:02:01 »
Sveiki,
Gal kas galetumet pasiulyti gera meista kuris galetu nustatyti gedima?O gal ir forume toks yra? Audi a4 b6 1.9tdi prie 2k apsuku trukcioja.Garsas kaip metalas su metalu liestusi..Vilnius

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1162: 2017 Vasario 20, 09:52:06 »
Paskutinis atrastas geras servisiukas garaziukas Auto Dominus.
Vietomis pasigedau greicio, bet kolektyvas yra jaunas, turi gera poziuri i remonta ir klienta. Pavyko susitarti del finansines rizikos pasidalinimo detektyvinimo atveju.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1163: 2017 Vasario 20, 10:56:05 »
Manau pas mus kiekvienas turi atsirinkes sau variantus, kur varo automobilius tam tikrų gedimų atveju. Yra forumiečiai GL, kubikas, Brotitas, kurie užsiima atitinakmos srities darbais, o su rekomendacijom sunku, esu turėjęs kai po rekomendacijos baigiasi ne kaip :think:
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1164: 2017 Vasario 20, 13:01:25 »
Manau pas mus kiekvienas turi atsirinkes sau variantus, kur varo automobilius tam tikrų gedimų atveju. Yra forumiečiai GL, kubikas, Brotitas, kurie užsiima atitinakmos srities darbais, o su rekomendacijom sunku, esu turėjęs kai po rekomendacijos baigiasi ne kaip :think:
Gal galima detaliau, kur specializuojasi mineti forumieciai? Vieno forumiecio darbais totaliai nusivyliau...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neprisijungęs Nec

  • Įrašai: 1939
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1165: 2017 Vasario 20, 14:26:18 »
Gal galima detaliau, kur specializuojasi mineti forumieciai? Vieno forumiecio darbais totaliai nusivyliau...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Kurio ?

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto

Neprisijungęs gataz

  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 16823
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1167: 2017 Vasario 21, 08:57:03 »
taryra
O detaliau? :think: Nes skelbesi kitaip.

as save rekomenduoju :D ir patikrinsiu rasiu gedimus, sutarism del kainos ir padarysm kokybiskai ir geitai darbus :)
Tesla Model 3 SR+ 239kw, '19
Audi V8 206kw, '91

Neprisijungęs Aleksandr

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 963
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1168: 2017 Vasario 21, 17:47:32 »
taryra
Man nepatiko jo bendravimas, tai net nevažiavau pas ja

Skambinau viena karta, sako paskambink apie 12.00, skambinu 12.00 - pabandyk paskambinti 14.00
Gerai, skambinu 14.00, atsakimas "Šiandien nespiesim priimti"
Kam tada sakyt išvis kažką

"Nori alaus?", o kodėl tau nepatyko ?

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1169: 2017 Vasario 21, 20:51:56 »
O detaliau? :think: Nes skelbesi kitaip.
Istorija mena dar praėjusios vasaros laikus, birželį. Dar su Justas A4 kalbėjom, kad kažkas greičiausiai ne to, kad taip reklamuojasi ir reklamuojasi. Anyway, nusprendžiau pamėginti, nors kažkur nuojauta sakė "gal ne...".
Auto: Audi A4 B6 2.4 125 kW
Darbų sąrašas: stabdžių diskų ir kaladėlių keitimas, tepalų keitimas, filtrų (salonas, tepalo, oro, kuro) keitimas, galiniu amortizatoriu keitimas, freono lygio patikrinimas ir užpildymas, ortakių dezinfekcija, karterio alsuoklio žarnos keitimas, galinio priešrūkinio žibinto lemputės keitimas. Sutarėm dėl kainų, detales ir medžiagas visas turėjau (išskyrus freoną :))

Atvažiavau ir palikau mašiną jo šefui, įsikūrę individualaus namo patalpose. Surašė mano pageidaujamus darbus, parodžiau turimas detales su medžiagom bagažinėje ir išvažiavau į darbą. Dar per pietus buvau užsukęs važiuodamas pro šalį, parodė sudėtus naujus diskus, filtrus ir t.t. Iškart perspėjau, kad automobilį galėsiu pasiimti ne anksiau 1830 val., sako "no problem". Į darbo pabaigą paskambino, pasakė kad viskas baigta, bet šefas turi išvažiuoti, ar galėčiau atvažiuoti 1800. Prisiminęs, kad mačiau pas juos POS, dėl to dar pasitikslinu, ar bus galimybė atsiskaityti kortele. Atsakymas - TAIP. Taip pat pasitikslinau, galutinę darbų kainą - 120 Eur. Patenkintas dėl savo pirmojo apsilankymo autoservise su džiaugsmu važiuoju pasiimti automobiliuko. Atvažiavus 1805 visa istorija ir prasidėjo. Iškart man pristatoma, kad mano sąskaita išaugo iki 130 Eur, nes buvo pamiršęs pridėti kažkokį tepaliuką, berods varinį, kurį sunaudojo. Jei jau pamiršai pridėti, tai gal tiek to? Ypač, kai klientas pas tave pirmą kartą? Tiek to. Pateikia man bendrą sąskaitą, kuri buvo, ne, ne kompiuteriu atspausdinta, bet ištraukta iš po kalkinio popieriaus, kurioje, nežinodamas, mažai kažką įskaitysi (pateikti šią akimirką negaliu, kažkodėl kol kas nepapuolė prie bendrų auto dokumentų ir sąskaitų). Kai paklausiau, kodėl neįrašyta automobilio rida į sąskaitą, pasiūlė pačiam įsirašyti. Kai jau susipažinau su sąskaita, tiesiu kortelę atsiskaityti, ir tada išgirstu, kad kasa jau nuimta ir nėra galimybės atsiskaityti kortele. Mintyse greitai prasuku "gal pasakyti, kad dabar jūsų reikalas, kaip iš jos išsikrapštyti pinigus", bet aj, sakau, kad galiu nuvažiuoti, išsigryninti. Teko eikvoti savo laiką, kad su juo nuvažiuoiau iki bankomato per vakarinį srautą. Prieš sėdant į mano automobilį, pastebiu, kad paliktas Zimmermann diskų antikorozinis sluoksnis, o taryra draugiškai perspėja, kad gali labai prastai stabdyti. Ačiū, koks atsakingas mechaniko požiūris į kliento saugumą. Pvz., kaip kalbėjau su Klaipėdos Eolto priėmėju, anas patvirtino, kad jie visada pašalina antikorozinį sluoksnį ir po keitimo dar ant stabdžių stendo patikrina. Na, garažiukas individualiame name stabdžių stendo gal ir neturės, bet palikti antikorozinį sluoksnį ir paleisti klientą su juo? Aš tikėjausi, kad pradžioje prastai stabdys, bet gerai, kad greitai prisitrynė, iki kol prasidėjo intensyvesnis eismas, nes prieš tai niekada neteko važiuoti su tokiais stabdžiais.
Viskas lyg ir užsibaigė, o bet kad tačiau po kelių dienų pastebiu, kad galinei lempai trūksta apsauginės nuo purvo gumos ir varžto kamščio. Nuotraukas nusiunčiu jam per FB, kur jis man aiškino, kad viską sudėjo į vietas.





Galų gale pripažino, kad galėjo pamiršti įdėti kamštį, bet apsauginės gumos tikrai nelietė, nors matė, kad ji sunkiai laikėsi ir galėjo būti dar anksčiau klijuota. Aš jam pasakiau, kad jis, kaip mechanikas, turėjo: a - sutvarkyti; b - perspėti ir sutvarkyti; c - perspėti. Pagal jį, jis matė, kad kabėjo ant snarglių, bet paliko, nors asmeniškai tuo nelabai tikiu. Mano versija - traukė galinę lempą, nuplyšo, pasimetė, pamiršo arba pamanė, kad praslys ir taip. Kadangi apsauginės gumos, skirtingai negu A6, atskirai neparduodamos, teko nemažai paskambinėti po šrotus, kad rasčiau, kas jas nulups nuo žibintų ir atiduos. Prieš tai pasiūliau, kad jis bent jau padėtų surasti gumas, nes tokios man nuo seniau trūko ant dešinio žibinto. Nepasirašė. Pasiūliau kompensuoti - 20 Eur už kamštį (Moller Auto), guma, mano laiką ieškant gumų, traukiant lauk žibintą, nes reikėjo išvalyti šiukšles ir sudegintą kurą. Po to pradėjo mane durninti, kad aš pats krapšiau ir pamečiau. Po ilgu diskusiju galiausiai pinigus man pervedė.

P.S. Kamštį galiausiai radau palaidotą automobilio kėbule, kai reikėjo atsidengti ir išsitraukti įkritusią varžto galvutę. Well done...


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Vasario 22, 20:04:56 sukūrė Nori alaus? »

Neprisijungęs mc2

  • Įrašai: 1827
    • Žiūrėti profilį
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1170: 2017 Vasario 22, 22:55:08 »
Zmones, patarkite gera servisa Vilniuje pastoviam aptarnavimui zmogiskom kainom(transmisija, pakaba, variklis)

http://rekvizitai.vz.lt/imone/autotonas_autoservisas/

Neprisijungęs Gintas496

  • Įrašai: 248
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1171: 2017 Vasario 23, 22:06:41 »
sveiki. Kur Vilniuje patartumet vaziuoti ispjauti katalizatoriu ir miesto filtra a4 b6 1,9TDI?

Neprisijungęs AndriusVaic

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1172: 2017 Vasario 24, 13:00:05 »
Rekomenduoju BOSCH, www.bcservisas.lt, čia Žirmūnuose galite rasti. Darbuotojai žmoniški, autodalys geros, likau patenkintas.

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1173: 2017 Vasario 24, 14:35:41 »
Rekomenduoju BOSCH, www.bcservisas.lt, čia Žirmūnuose galite rasti. Darbuotojai žmoniški, autodalys geros, likau patenkintas.

http://www.audiklubas.com/forumas/vilnius/autoservisas/?topicseen

Bet tai per 4 minutes apsilankei ir susidarei nuomonę. :D

Neprisijungęs taryra

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 107
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Geri meistriukai, servisiukai
« Atsakymas #1174: 2017 Vasario 26, 20:10:27 »
matau jog mane zmones smeizia ir nesuprnatu kodel, nors suprantu ir pasiiaiskinsiu ir neturiu ko slepti :)
1. jeigu pas mane darbas su masinomis yra labai uzimtas ir zmogus negali paskambines is ryto ir atvaziuot per pitus nes zmones uzsiraso pries savaite pas mane :) jeigu atsiranda tarpas tada taip galiu priimti zmogu. pvz diagnostika ar lemputes keitimas ar panasiai taip galima ir be eiles pdaryt tai nes nereikalauja keltuvo ar pan, o rimtesni darbai uzima laiko ir keltuvus. ATSIPRASAU tu zmoniu kurie negalejo palaukti kaip ir visi kiti:)

del to ka rase NORI ALAUS?  tai jog mes dirbam iki 18.00 ir kasa yra nuimta o tu kiek pamenu atvaziavai po 18.10 tai niekas jau nbeaptarnauja aparatu kaip ir bet kurioj parduotuvej o budamas draugisku as taves laukiau:) ir buvo ispreta kiek prisimenu jog iki 18 val tik galima priimt korteles (nors as dbr nesigincysiu kas buvo ko nebuvo nes tai tik zodziai)

del stabdziu disku visada dedant naujus stabdziu disku jie yra nuvalomi brake cliener (ir visi meistrai paliudys ) pakeistus stabdziu disku su kaladelem kol jie prisitrina stabdziai prastensi yra... taigi buvai ispetas delto

del to zibinto tai as pakeiciau tau lempute ir tik isemes zibinta maciau kad jis suluzes bet guma kiek galciau priklijavau atgal (negi del to jog ji buvo iki manes suluzus as turiu uz savo pinigus det nauja) o del to kamstelio as tau atlyginau nes kaip ir sakaiu po savaites ar kiek  laiko kai kreipeisi jog tikrai nepamenu ar jis buvo ar ne :)

vyrai as neturiu ko slepti ar ko meluoti, mano reputacija brnagesne uz keleta melagingu zodziu ar keleta euru. as dirbu saziningai del to  dziaugiuosi kad turiu darbu ir zmones yra laimgi. Be to visi laimingi nebus nes vienam uzkliuna tas kitam tam.