Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: stabdziu bedos  (Skaityta 6165 kartus)

Neprisijungęs biesiukas

  • Įrašai: 19
    • Žiūrėti profilį
Re: stabdziu bedos
« Topic Start: 2011 Sausio 08, 19:11:42 »
Noreciau ir as to paties paklausti,uzsidege man audi a6 c5 2.5 tdi spidometre kaledeliu lempute.Kaladeles keiciau gal pries pusmeti,nuimiau kiekviena rata priekines beveik naujos,visi laidukai(indikatoriu)stovi kaladelese ir sujunkti,bet gale jau kaladeles i pabaiga kokia 4-5mm,bet ten nera indikatoriu.Stabdziu skyscio ziurejau norma.Del ko dega ta lempute?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
53 Atsakymai
8285 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Rugpjūčio 09, 13:52:18
sukūrė adrian
5 Atsakymai
1812 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Lapkričio 04, 21:54:20
sukūrė Vidma11
42 Atsakymai
17290 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 20, 17:56:07
sukūrė Domas