Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del b4 pakabos  (Skaityta 4520 kartus)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Del b4 pakabos
« Topic Start: 2009 Liepos 14, 10:06:34 »
metalo gatvej jie stabdziu ir amortiku stendu neturi (bent jau seniau neturejo). del prisijungimo nzn ar laiko bus, nes as jau ir praeita penktadieni ruosiausi vaziuot, bet taip ir nenuvaziavau :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
50 Atsakymai
7163 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Birželio 04, 18:52:31
sukūrė leo1
5 Atsakymai
1558 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Spalio 27, 08:26:51
sukūrė Sanmarko4
13 Atsakymai
2377 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Kovo 28, 17:20:41
sukūrė tauraginis