Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Del Audi b4 traverso  (Skaityta 4821 kartus)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Del Audi b4 traverso
« Topic Start: 2008 Lapkričio 05, 12:20:08 »
cia ne be i tema , bet paklausiu, kas per daigtas ta reaktyvine trauke?

cia taip seni kamazu visokiu vairuotojai stabilizatoriu vadina

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
1519 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Lapkričio 07, 11:08:46
sukūrė Arbacius
1 Atsakymai
2025 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Liepos 25, 20:58:49
sukūrė MyLife
1 Atsakymai
5093 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 11, 09:44:18
sukūrė Andre Freire