Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 su R16  (Skaityta 2211 kartus)

Neprisijungęs Istiktukas

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 su R16
« Topic Start: 2009 Kovo 12, 13:16:17 »
Pas mane R17 ratai :) padangos 225/45 wiskas kaip ir nrml..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
2362 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Balandžio 12, 14:11:33
sukūrė Liutazbn
16 Atsakymai
4486 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Gruodžio 06, 22:36:42
sukūrė minas
7 Atsakymai
3228 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Liepos 30, 01:17:47
sukūrė voisniz