Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a4 quattro spyruokles  (Skaityta 715 kartus)

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
audi a4 quattro spyruokles
« Topic Start: 2015 Gruodžio 28, 12:15:28 »
sveiki, prisireike galiniu spyruokliu a4-tai 97 metu quattro galui, bet niekur nerandu pirkt. gal kas zino nuo kokiu modeliu tinka jos? esu girdejes kad nuo bulkos tinka. Skelbimuose maciau c4 spyruokles tai irgi labai panasios, kazin kaip jos ? ar labai standumai skirsis nuo kito modelio? nes e-daliu parduotuvej radau naujas a4-tai, tai raso kad jos tinka visiems a4 modeliams nuo 95 iki 01 metu. bet juk universalo skiriasi ar ne?

Neprisijungęs tauraginis

  • Įrašai: 1382
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: audi a4 quattro spyruokles
« Atsakymas #1: 2015 Gruodžio 28, 17:58:36 »
sveiki, prisireike galiniu spyruokliu a4-tai 97 metu quattro galui, bet niekur nerandu pirkt. gal kas zino nuo kokiu modeliu tinka jos? esu girdejes kad nuo bulkos tinka. Skelbimuose maciau c4 spyruokles tai irgi labai panasios, kazin kaip jos ? ar labai standumai skirsis nuo kito modelio? nes e-daliu parduotuvej radau naujas a4-tai, tai raso kad jos tinka visiems a4 modeliams nuo 95 iki 01 metu. bet juk universalo skiriasi ar ne?

kazkada pirkau autoaibeje. iki siol jokiu problemu.

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: audi a4 quattro spyruokles
« Atsakymas #2: 2015 Gruodžio 30, 12:54:54 »
tesiant tema toliau, gavau spyruokles, emiau amortika lauk ir radau bedą.    . is sroto sunkiai rasiu, nes kiek maciau tai pas dauguma supuve. klausimas ar nauju yra pirkt ju? ir kaip vadinasi? STAKANAS? :D

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: audi a4 quattro spyruokles
« Atsakymas #3: 2015 Gruodžio 30, 13:01:10 »
Kaltas kaltas, si klausima jau kitoj temoj radau :-]

Neprisijungęs instead

  • Įrašai: 266
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: audi a4 quattro spyruokles
« Atsakymas #4: 2016 Sausio 13, 20:53:53 »
jeigu kam idomu, radau kitus siuos stakanus po 5 eurus. bukle tikrai nebloga,aisku pavirsutines rudeles buvo paemusios kaip kur. is vidaus supurskiau kazkokiu antikoroziniu purskalu, o is isores kur glaudziasi prie kebulo, supurskiau antikoroziniu ir nutepiau rudims atspariais dazais "hamerite" ir sutepiau tepalu pries prisukdamas prie kebulo. manau man ju uzteks :) kartu pakeiciau ir virsutines sakes su geresnes bukles sailentblokais, tai gale barskesiai dingo.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
7 Atsakymai
713 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Balandžio 15, 18:38:45
sukūrė orzo
5 Atsakymai
1286 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2010 Gegužės 17, 19:28:14
sukūrė VooDoo