Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 2003 multitronic variator reikia pagalbos  (Skaityta 5954 kartus)

Igor

  • Svečias
Sveiki.

Turiu klausyma. Gal kas esate susidures su tokiu atveju. Kai begiai persijungia is pirmo i antra ir is antros i trecia, tai tokia kaip vibacija eina. Arba toks jausmas kaip prabuksuoja kazkas dezes viduryje. Cia multitronikas. Nezinote kas galetu buti? Lauksiu komentaru. Aciu. Beje, kai salta masina to nera. Kai isyla atsiranda tokie sposai.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1389 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Lapkričio 05, 19:36:53
sukūrė Igor
39 Atsakymai
4445 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 13, 22:45:49
sukūrė arvydas2000
16 Atsakymai
3817 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Kovo 29, 00:42:26
sukūrė only AUDI