Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: ABS daviklio isemimas  (Skaityta 4807 kartus)

Neprisijungęs dizeliuks

  • Įrašai: 236
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: ABS daviklio isemimas
« Topic Start: 2009 Gegužės 10, 11:33:02 »
sweiki, Audi myletojai. prikeliu tema, nes reik patarimo.
Audine a4 noriu pasikeist priekini guoli.
atsijungiau visa sake, bet neina istraukt , nes trukdo ABS daviklis, kurio laidas perkistas per stoike.
ikeliu foto.
kaip istraukt ta davikli, ar reike nusikirpt laida paskui ir vel sujunkt?
Kitas klausimas kur galima aplink klaipeda nusipirkti uz padore kaina gera guoli ir kur pigiau butu nuvezt, kad ispresuotu sena ir ipresuotu nauja
aciu
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gegužės 10, 11:36:03 sukūrė dizeliuks »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
1079 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Gegužės 21, 08:54:47
sukūrė Laimis9
1 Atsakymai
990 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Birželio 19, 22:23:04
sukūrė GL
2 Atsakymai
1564 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Rugsėjo 24, 12:15:20
sukūrė Legan